Technológia

VEĽKOPLOŠNÁ DIGITÁLNA TLAČ

Náš tlačiareň využíva najnovšie technológie a tlačí takmer na všetko, produkt je navyše odolný a nezapácha chemikáliami. Jeho prednosťou je tlač a rezanie fólií v jednom procese, šetrí prírodu i naše a vaše zdravie. Potlač je farbostála a vhodná do interiéru aj do exteriéru. Tlačíme na samolepiace fólie, bannery, plátno, posterový papier, fotopapier, tapety.

3D LOGÁ A NÁPISY REZANIE PENOVÝCH MATERIÁLOV

Jednoduché a ekonomické riešenie. Jej hlavnou prednosťou je, že písmená alebo logá sa dajú montovať jednotlivo, bez použitia konštrukcie, čo vytvára lepší efekt. 3D logá je možné nasvietiť reflektormi alebo podsvietiť LED diódami. Počítačom riadené zariadenie reže polystyrén, styrodur, atď. Výstupy možno použivať ako reklamné nápisy v interiéri alebo v exteriéri. Povrchová úprava je vykonaná na požiadanie zákazníka vo viacerých prevedeniach: farbením, lepením samolepky.

REZANÁ REKLAMA

Veľmi žiadané a populárne sú rezané nápisy a grafika zo samolepiacich fólií a s tým súvisiaca výroba reklamných a informačných tabúľ, orientačných systémov, polep áut, výkladov a podobne.V ponuke máme kvalitné plotrové fólie (lesklé alebo matné) so zaručenou minimálnou trvanlivosťou 2-7 rokov v exteriéri, a tiež špeciálne fólie ako reflexné, magnetické, s efektom pieskovaného skla, kreatívne, metalické vysokolesklé, transparentné farebné, translucentné, atď.